logo-fun-europejsie
2 (1)
3 (1)
4 (1)
biuro@producent-profix.pl
tel/fax. 12 270 00 32
O FIRMIE

Jesteśmy na rynku od 2007 roku !

 

PROFIX rozpoczął swoją działalność w Skawinie pod Krakowem, gdzie została usytuowana również Hala Produkcyjna. Od samego początku w ofercie PROFIX można było znaleźć Tynki Cementowo-Wapienne  których receptury zostały dopracowane przez technologów do perfekcji pod względem obróbki materiału, wytrzymałości co potwierdzają wszelkie atesty wymagane przez Państwo Polskie.

Z biegiem czasu odbiorcy stali się bardziej wymagający i firma musiała nadążyć nad tempem czasu wprowadzając nowe produkty. Dziś PROFIX może się pochwalić szerokim asortymentem chemii budowlanej. Od lat wprowadzamy nowe technologie, ulepszamy nasz asortyment co owocuje zadowolonym klientem i niezawodnym produktem. Setki godzin spędzone w laboratoriach, wysyłanie próbek do testów oraz zbieranie opinii na temat naszych materiałów pozwalają nam wyróżniać się spośród producentów chemii budowlanej. Wiemy że jakość materiału jest kluczem do sukcesu.

Dla wygody naszych kontrahentów PROFIX rozwinął swój dział logistyczny który pozwala na szybką realizację zleceń, transport na terenie kraju oraz realizację powierzonych zadań przez naszych klientów. Do Państwa dyspozycji mamy różne środki transportu mało tonażowe, wysoko tonażowe, wózki widłowe, auto z HDS, cysterny do materiałów sypkich i inne które usprawnią i przyspieszą transport materiałów w rozsądnych cenach.

W naszym asortymencie znajdą Państwo: Tynki cementowo-wapienne, tynki gipsowe, kleje, systemy dociepleń, farby akrylowe, silikonowe, lateksowe, grunty i wiele innych produktów. Celem firmy jest rozwinąć swoją  siatkę dystrybucji na całą Małopolskę i w późniejszym czasie na obszar całego kraju. Dbanie o wizerunek i tworzenia wysokiej jakości materiałów budowlanych pozwala nam tworzyć własną markę jaką jest PROFIX. Wszystkie nasze produkty posiadają odpowiednie atesty i certyfikaty. Jesteśmy Producentem z którym warto rozpocząć współpracę.

Zdjęcie 1

Zdjęcie 2

Zdjęcie 3