logo-fun-europejsie
2 (1)
3 (1)
4 (1)
biuro@producent-profix.pl
tel/fax. 12 270 00 32

Farba wewnętrzna silikatowo-silikonowa

IDEALNE KRYCIE – SZYBKOSCHNĄCA ŁAGODNY ZAPACH – GOTOWA DO UŻYCIA

Gotowa do użycia ekologiczna farba wewnętrzna, do ścian i sufitów. Jest stosowana jako dekoracyjna powłoka malarska do wnętrz. Farbę można stosować na wszystkich równych i nośnych podłożach mineralnych, takich jak: beton, tynk cementowy, cementowo-wapienny, gips, płyty gipsowo-kartonowe, i tapety. Odporna na zmywanie, ścieranie paro przepuszczalna, nie żółknie, wodorozcieńczalna. Pomieszczenia po malowaniu wietrzyć do zaniku zapachu, po tym czasie nadają się do użytkowania.
Barwienie według palety barw PROFIX lub na indywidualne zamówienie koloru przez klienta.

PRZYGOTOWANIE PODŁOŻA: Stare ,luźne bądź niespójne powłoki należy usunąć. Farbę należy nakładać na powierzchnie suche, odtłuszczone, nie zabrudzone i odkurzone, zagruntowane środkiem gruntującym PROFIX.

SPOSÓB UŻYCIA: Farbę należy wymieszać i nanosić pędzlem, wałkiem lub pistoletem natryskowym na przygotowane powierzchnie. Pełne krycie powinno się osiągnąć przy dwukrotnym malowaniu. Narzędzia myć wodą bezpośrednio po zakończeniu prac. Temperatura stosowania :od +5 c do 25 c.

ZUŻYCIE: 0,22l/m2 przy jednorazowym malowaniu

ŚRODKI OSTROŻNOŚCI: Produkt należy chronić przed dostępem dzieci. Przy kontakcie produktu z oczami, należy je przemyć dużą ilością wody a następnie zasięgnąć porady lekarskiej. Zaleca się używanie rękawic i okularów ochronnych.

PRZECHOWYWANIE: Okres przydatności wynosi 12 miesięcy od daty produkcji w oryginalnych opakowaniach. Przechowywać w pomieszczeniach czystych i suchych w temp. +5°C,+25°C (dotyczy także podłoża) .Nie zostawiać otwartych pojemników, chronić przed uszkodzeniem.
UWAGA: produkt , który uległ przemrożeniu nie nadaje się do użytku.

POJEMNOŚĆ: 15L

 

 

Farba wewnętrzna siliconowa